Tutaj możemy iść z dzieckiem :)

PoznańKawiarenki:

Kawiarnia Kamea na ul. Wronieckiej (łatwo wjechać wózkiem do ogródka, jest krzesełko dla dzieci) Polecam lody, fantastyczne desery.

Republika Róż przy Placu Kolegiackim.
Jest tam kącik zabaw dla dzieci - z zabawkami, niskim stolikiem, książkami. Można też na miejscu kupić ciekawe książki Wydawnictwa Zakamarki. Dodatkowym plusem jest miejsce do karmienia i przewijak!


Francuski łącznik na Sołaczu- gdy jest ciepło można usiąść na zewnątrz, są zabawki dla dzieci, stoliczki niskie, można łatwo karmić na kanapach.

Gdzie można wygodnie przewinąć (czyli na co zwraca uwagę mama małego dziecka ;) ):

IKEA - bardzo komfortowe pokoje do opieki nad dzieckiem - przewijak + fotel / sofa do karmienia. W pokoju na parterze również zabawki dla dziecka w starszym wieku. Ustronne miejsce do karmienia znajduje się również przy restauracji na 1. piętrze.

Galeria MM przy ul. św. Marcin - pokój do przewijania znajduje się na poziomie A. Miejsce do przewijania jest co prawda tylko blatem przy umywalce, dlatego potrzebny jest własny podkład, ale dużym plusem jest lustro, przy którym leży lustro! Bardzo zajmuje dziecka uwagę :)

Galeria Malta - pokoje dla matki z dzieckiem - poza przewijakiem jest tu też fotel do karmienia

Urząd Miasta Poznania przy ul. Libelta -  jest tam pokój z przewijakiem i fotelem do wygodnego nakarmienia malucha.

+ wszystkie kawiarnie wymienione powyżej (poza Kameą)


Wybierając się w dłuższą podróż samochodem, polecam sprawdzić mapę przewijaków na stronie akcji Tankujesz - Przewijasz.

2 komentarze:

  1. Moim zdaniem najbardziej przystosowanym miejscem dla matki z dziećmi jest CH Malta. Mają tam kącik dla dzieci, Jupi Park, plac zabaw. A jeśli mamy jeszcze młodsze dzieci to przydaję się specjalna łazienka dla mam, gdzie znajdziemy przewijak itd. I takie pomieszczanie w Malcie znajdziemy. Dodatkowo jest tam tablica z wskazówkami, gdzie kupimy rzeczy dla maluchów. To wielkie udogodnienia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki! Dla osób, które lubią duże centra przydatna informacja:)

    OdpowiedzUsuń